Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Zimowy parkW tym roku zima zaczęła się dopiero w połowie stycznia. wcześniej pogoda rozpieszczała nas wiosennymi klimatami.

W tej chwili temperatury w nocy sięgają - 24 stopni Celsjusza, śniegu bardzo mało. W stawie zamarzła woda tworząc lustrzaną taflę. Czegoś takiego na nałęczowskim stawie jeszcze nie widziałem - dotąd zawsze lód przykryty był warstwą śniegu. Kaczki dzielnie pilnują swojego terytorium, część przeniosła się na rzeczkę koło dworca PKS. Jeszcze dwa dni temu ta część rzeki była nie zamarznięta. Dopiero ostatnie mrozy skuły i ją.

 Nałęczów - Zimowy park i okolice

strony internetowe Lublin

Projektowanie stron www Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

KWW Nałęczów.Net

KWW Nałęczów.NetNałęczów-miasto przyjazne ludziom! Komitet wystawia kandydatów na radnych w okręgu 2 - Grzegorz Michał Wójcik i 7 - Wiesław Pardyka

Więcej…

PLSP dyplom 2007

PLSP NałęczówPrace dyplomowe uczniów nałęczowskiego PLSP z 2007roku.

Więcej…

Losowe artykuły

Arkadiusz Bednarczyk - trochę Kazimierza

Arek Bednarczyk nałęczowski malarzDruga część prac malarskich Arkadiusza Bednarczyka - tym razem malarstwo dotyczące Kazimierza nad Wisłą.

Więcej…

Stanisław Strzyżyński wystawa

Wystawa rzeźby Stanisława Strzyżyńskiego w NałęczowieWystawa rzeźby Stanisława Strzyżyńskiego w Ochronce w Nałęczowie.

Więcej…