Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Jesień w Nałęczowie - Aleja Lipowa, Park,Jesienny wieczór w Nałęczowie - listopad a na dworze temperatura prawie 15 stopni

Fotki z 3 sesji, ale jeśli zacznie padać postaram się sfotografować te miejsca jeszcze raz tuż przed zmrokiem. Jesień w Nałęczowie to fajna pora roku. I ta wczesna i ta późna. Poprzedniego roku była piękna złocista jesień pierwszy raz od wielu lat, ale tegoroczna też mi się podoba.
Tuż przed zmrokiem kiedy niebo wydaje się już prawie ciemne ale lampy już intensywnie świecą przy minimalnie dłuższym naświetlaniu powstają ciekawe efekty kolorystyczne.
To co podoba mi się w Nałęczowie to jego naturalność, nieporządek, niedoskonałość która sprawia że Nałęczów jest miejscem pozbawionym sztuczności.

Parkowe uliczki na których leżą opadające liście mieniąc się odcieniami jesieni, mają dla mnie większy urok niż wymiecione dokładnie powierzchnie nawet najpiękniejszych chodników. Obawiam się że "piękny" bruk i asfalt stają się w Nałęczowie większą wartością niż nałęczowska przyroda. Dążenie do doskonałości sprawia że nie będzie miejsca dla drzew takich jak na fotce poniżej, starych, niemych świadków tego co działo się tu przez lata.

 

Fotka zrobiona w parku zdrojowym w Nałęczowie, widok na bramę parkową, za plecami mam pałac Małachowskich. Zapraszam na Nałęczów.Net 

responsywne strony www Lublin 

W następnych dniach będę starał się zrobić jeszcze trochę fotek, o tej porze dnia, jeśli popada fotki powinny być jeszcze fajniejsze a gra świateł zupełnie nieprzewidywalna.


 

Losowe artykuły

Belcanto 2012 - koncert galowy cz.2

X Międzynarodowy Festiwal Wokalny BELCANTO w Nałęczowie Koncert Galowy - Scena przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Więcej…

Kronika Z.S. im. Chmielewskiego t.1 cz.2

Kronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w NałęczowieKronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

EKO-Ferie 2016 Czarodziejska wyprawa do Doliny Szkła

Nałęczów NOKProgram tegorocznych ferii dla dzieci i młodzieży zdumiewa pomysłowością i oryginalnym ujęciem  tematu.

Więcej…

WOŚP w Nałęczowie cz.3

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w NałęczowieWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Nałęczowie - występy przed NOK.

Więcej…